Obsługa celna mazowieckie komleksowa obsluga

Olmax to filia celna realizującą kompleksową reprezentację przed Urzędami Celnymi. W propozycji znajduje się m.in. dokonywanie odpraw celnych i również zabezpieczenie długu celnego, przygotowanie dokumentacji przewozowej i również doradztwo w zakresie przepisów celnych. Korzystając z pomocy agencji celnej Olmax można na domiar tego sporządzić deklaracje statystyczne Intrastat a także deklaracje do Urzędu Celnego. Usługi agencji celnej Olmax obejmują do tego fachową pomoc w dziedzinie akcyzy a także tłumaczenia dokumentów związanych z wszelkiego gatunku odprawami celnymi. Są to tłumaczenia dostępne w wielu językach europejskich. Wykonywane są one z dnia na dzień, w takim razie nie wypada się martwić o to, że nie otrzyma się potrzebnych do różnych celów dokumentów punktualnie.

Agencja celna Olmax działa na polskim rynku już od 1996 roku. Wieloletnie doświadczenie jej pracowników zapewnia fachową pomoc w każdej, wręcz w najwyższym stopniu skomplikowanej sytuacji. Z agencją celną Olmax nie trzeba się zatem martwić o to, że przepisy zostaną zinterpretowane niezgodnie z aktualną wykładnią prawną. Ponad 3000 zleceń w trakcie 2019 roku i również przeszło 50000 zleceń od początku istnienia firmy – to liczby, które wskazują na wysoką popularność agencji Olmax pośród polskich firm i również jednocześnie jej fachowość.

Olmax to agencja celna zapewniająca korzystne kontekst współpracy. W dłuższej perspektywie czasu, przy częstym korzystanie z usług, jej stali klienci mogą dogadać się konkurencyjne stawki za usługi. Umożliwia to na zyskanie dodatkowych oszczędności, które można oddać na bieżącą aktywność firmy.

Dodaj komentarz