Lacobel Poznań

Spółka Zwono to firma, która już od 25 lat para się szkłem lakierowanym, hartowanym, bezpiecznym a oprócz tego oferuje jakościowe lustra – gotowe albo na zamówienie. Na stronie internetowej Zwono.com.pl każdy klient znajdzie także kabiny prysznicowe, balustrady, blaty a oprócz tego fasady szklane, ścianki działowe a oprócz tego drzwi przesuwne.

Nadto, nie brakuje także szkła z grafiką, zabudowy kuchennej, ba akwariów. Spółka ZWoNo realizuje na dodatek różnorakie usługi związane między innymi z wierceniem otworów a oprócz tego wykonuje praktyczne szkło w kilku wersjach – od standardowej float, po typ bezpieczny z naklejoną od strony wewnętrznej folią. Lustra w propozycji firmy są podświetlane, wytrzymałe, wytwarzane z doskonałej klasy materiałów. Możliwa jest usługa ich pomiaru, a następnie już po zamówieniu, montażu w mieszkaniu klienta. Nowością jest tutaj np. lustro wytwarzane z szkła OPTIWHITE, dające niesamowity miły dla oczu.

Jeżeli chodzi o szkło hartowane, to z niego tworzone są różnorakie kabiny natryskowe a oprócz tego wszelkiego gatunku balustrady. Stąd charakteryzują się one bardzo eleganckim a oprócz tego atrakcyjnym dla oka wyglądem. Wszystkie okucia są profilami, zawiasami a oprócz tego systemami najlepszej jakości od bardzo znanych, wiodących na rynku producentów. Za sprawą tego dosłownie po długiej eksploatacji zachowają swoją maksymalną ergonomiczność.

Przedsiębiorstwo ZWoNo działa na obszarze sporego powiatu poznańskiego, chociażby w takich miejscowościach jak: Poznań, Luboń, Komorniki, Dopiewo, Dąbrowa, Daszewice, Czapury

Dachowa, Złotniki czy Śrem. Tak aby skorzystać z jego oferty, mieszkający w wymienionych miasteczkach klienci, muszą wypełnić formularz kontaktowy na stronie: Zwono.com.pl. Wcześniej mogą podejrzeć gotowe realizacje

Dodaj komentarz