Zakład kamieniarski

Zakład kamieniarski

Nasza firma jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Para się wykonywaniem wszelkiego gatunku towarów z kamienia: są to nagrobki, schody, kominki, zabudowy, posadzki, blaty kuchenne a także parapety kamienne. W swoich pracach wykorzystujemy surowiec wysokiej jakości. Każdy towar jest unikalny.
Możesz wybrać spośród kilku rodzajów kamienia o różnych kolorach i również fakturach; dostępne są: granity, marmury, piaskowce, kwarcyty, łupki i również wapienie. Zdjęcia faktury kamieni można obejrzeć w galerii na naszej stronie firmowej, zapraszamy również do obejrzenia naszych dotychczasowych prac.
Poza atrakcyjnym wyglądem nasze produkty charakteryzują się również dużą trwałością dzięki obróbce kamienia za pomocą najnowszych technologii. Na dodatek do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, uzgadniając wszelkie szczegóły z klientem.
Możesz być również pewny, że zamówienie zrealizujemy w ustalonym terminie. Pozostaje jedynie wybrać spośród naszych towarów. O ile właśnie urządzasz dom, zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją schodów, parapetów, blatów, tarasów, ławek czy kominków. U nas możesz liczyć na profesjonalne konsulting – doradzimy kamień odpowiedni na posadzki oraz schody pod względem ścieralności, nasiąkliwości oraz twardości, w zależności od twoich potrzeb. Doradzimy również w wyborze kominka – posiadamy w asortymencie kominki różnego rodzaju i również w różnym stylu, wykonane z marmuru czy też granitu. W propozycji posiadamy również blaty kuchenne, głównie są to blaty granitowe, które są naturalne, bezpieczne dla zdrowia, odporne na temperaturę i również łatwe do utrzymania, a także nadadzą elegancji każdej kuchni. Opisując nasz zakres działania, nie wypada zapominać o nagrobkach – przykładowe realizacje obejrzysz na naszej stronie, jednak do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 19 (ostatnio: 19.04.2020 07:07:57)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz