Silniki do pojazdów elektrycznych

Silniki do pojazdów elektrycznych

Początek naszej firmy rozpoczyna się wraz z końcem drugiej wojny światowej. A to oznacza, że na krajowym rynku działamy od wielu już lat. Tak bogate doświadczenie i zapał a także chęć ciągłego rozwoju sprawiły, że dziś jesteśmy cenionym producentem silników elektrycznych.

Naszą specjalizacją są silniki komutatorowe zarówno prądu stałego, jak a także zmiennego. Pośród nich znaleźć mogą Państwo silniki znajdujące zastosowanie w wielu maszynach, zaczynawszy od urządzeń przemysłu kolejowego, przez generatory mikroelektrowni, czy wirówki medyczne, a na maszynach rolniczych kończąc. A to oznacza, że obok modeli uniwersalnych, możemy zaoferowaćtakże modele o wzbudzeniu elektromagnetycznym, czy z magnesami trwałymi.
Poza silnikami komutatorowymi, w naszej ofercie znaleźć można także silniki serwomechanizmowe, technoprądnice napięcia stałego i prądnice prądu przemiennego. Bez względu jednak na to, co Państwa zaciekawi, możemy śmiało powiedzieć, że nasze towary to gwarancja długiej a także niezawodnej pracy. A gwarancję tą daje kombinacja wiedzy naszej kadry z wysokiej jakościtworzywam, które przetwarzamy we własnym, dostosowanym parku maszynowym. Za sprawą tego z dumą podpisujemy się pod każdym wyrobem.
Pompy, wózki, elektronarzędzia, maszyny, urządzenia – efektywnie napędzamy je do działania. I to nie tylko w Polsce. Ciężka praca, rzetelność a także standardy obsługi klienta, którymi się wyróżniamy, dały nam uznanie także wśród odbiorców zagranicznych. Bo chociażby pracujemy wśród maszyn, najważniejsi dla nas są klienci. Oraz dlatego też zawsze służymy naszym wsparciem a także profesjonalnym doradztwem.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 09.10.2020 15:28:19)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz