Oscypki

Oscypki

Zapraszamy do odwiedzenia i również zaznajomienia się z ofertą strony marfor.pl. Firma Marfor działa na rynku od 19 lat. Para się produkcją i również dystrybucją serów wędzonych i również góralskich. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, proponujemy naszym klientom prawdziwe artykuły, tradycyjnie produkowane i również posiadające wyjątkowy smak. Do wytwarzania używane są wyłącznie naturalne składniki, dobrej jakości. W propozycji można wyszukać sery góralskie i również sery wędzone w różnorakich kształtach i również wielkościach. Dla osób szukających ciekawych smaków, przygotowaliśmy sery w zalewach olejowo ziołowych, oraz zestawy na grilla i również zakąski serowe. Nasze sery produkowane są według tradycyjnej, góralskiej receptury. Ich smak jest wyjątkowy i również niezwykły.

Zajmujemy się ogólnopolską sprzedażą naszych artykułów, dzięki czemu każdy i również w każdym miejscu może zachwycać się smakiem góralskich przysmaków. Jest to najczęściej poszukiwany rodzaj sera i również przedsiębiorstwo dba o jego prawdziw smak i również oryginalną, góralską recepturę. By posiadać pewność, że wszystkie sery góralskie i również sery wędzone będą dobrej jakości, a każdy z nich zachwyci smakiem klientów, oznaczyliśmy ich termin spożycia. Wynosi on minimum 60 dni.

W propozycji, przedstawione zostało ściśle, ile sztuk serów zawierają opakowania. Podana jest również waga. W razie pytań można skontaktować się z nami telefonicznie albo droga elektroniczną, do czego serdecznie zachęcamy.

Wierzymy, że dzięki doświadczeniu i również pasji, którą wkładamy w naszą pracę, uda nam się nasycić nawet w najwyższym stopniu wymagających klientów.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 135 (ostatnio: 17.11.2020 05:30:43)
  • yahoo: 33 (ostatnio: 25.06.2017 13:52:37)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz