Modele odlewnicze

Modele odlewnicze

Firma Legmod z siedzibą w Legnicy to wykwalifikowany dystrybutor, który proponuje najlepszej klasy towary. Wykwalifikowani fachowcy projektują tam zamienne a także eksploatacyjne elementy do maszyn stosowanych w przemyśle kruszyw.
Dokładniej propozycja obejmuje części do kruszarek szczękowych, otóż: szczęki kruszące, kliny a także śruby montażowe, płyty policzkowe a także rozporowe i również tzw. gniazda płyt rozporowych. Poza tym dostarcza także części do maszyn rozdrabniających stożkowych (m.in.: tuleje łożyska górnego wału, tuleje osłonowe wału, mimośrody stalowe, koła zębate, pierścienie przeciwpyłowe). Wchodząc na stronę legmod.pl, można również znaleźć różnorakie elementy zamiennie do podajników rusztowych a także przesiewaczy, płuczek mieczowych i również odlewów z żeliwa a także staliwa.
Pasują one nie tylko do popularnych rodzajów maszyn, ale również do tych nietypowych, jednostkowych urządzeń. W firmie zespołów modelowych według indywidualnych uzgodnień, oraz wszelkie doradztwo techniczne obejmujące zakres technologii odlewniczych. Kontakt z firmą jest łatwy a także szybki. Aby zadać wątpliwość dotyczące danej propozycji, wypada wypełnić odpowiedni formularz.
Nieustannie podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, z tej przyczyny na bieżąco staramy się ogarniać naszą ofertę sprzedażową o nowe towary. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta, z tej przyczyny do każdego zlecenia podchodzimy z bardzo dużym zaangażowaniem.

Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej firmy i postawienie na sprzęt najlepszej klasy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 13.01.2021 01:02:14)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz