Meble do łazienki

Meble do łazienki

HASHI – nazywa się firma, która od 2007 roku para się sprzedażą najlepszej jakości mebli do łazienek. Między nich jest a w szczególności umywalka z szafką a także regały, komody, lustra a także szafki lustrzane, a także oświetlenie łazienkowe.

Hashi.com.pl to ceniony w Polsce sklep Outlet z takimi produktami współpracy z fabryką Elita, oferuje zestawy łazienkowe ze sporymi rabatami, wręcz do 70%. Przedsiębiorstwo od 2013 roku ma także swój stacjonarny salon w Tczewie, gdzie klient może przypatrzeć się codziennie zmieniającą się ekspozycję. Umeblowanie są dostępne w najniższej cenie i również równocześnie w bardzo dobrej klasy. Zawsze można spodziewać się również na bezproblemową obsługę i również doradztwo w kwestii wyboru danych towarów. Na wszelkie dodatkowe, wręcz te najbardziej szczegółowe pytania odpowiedzą pracownicy z działu handlowego.

Wspomniana już umywalka z szafką to artykuł wyłącznie od polskich producentów. Wyprodukowany z bardzo dużą starannością i również dbałością o wszelkie szczegóły (w tym detale i również sam design). Sklep sprzedaje np. innowacyjne szafki podumywalkowe. Lecz proponuje również klientom te nieco bardziej klasyczne. Wszystkie mają przeróżne kolory, a ich wielkość wynosi od 40 cm, a szerokość co najmniej 130 cm. Co więcej, można do nich dobrać jeszcze inne elementy. Jakie? To jest komody łazienkowe, szafki wiszące, regały a także lustra.

Aby dokonać zamówienia w sklepie Hashi,com.pl. powinno się wybrać jeden z kilku sposobów: telefoniczny, mailowy czy też bezpośrednio na stronie.
Sprawdź pełen wachlarz sprzedawanych przez nas towarów i również ciesz się korzystnymi cenami!


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 7 (ostatnio: 11.11.2020 18:19:25)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz