Materiały termoizolacyjne

Materiały termoizolacyjne

Firma Graftex to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży sprzedaży tworzyw sztucznych. Istniejąca w branży od 1999r. firma trudni się w dystrybucji materiałów termoizolacyjnych i innych materiałów technicznych wyprodukowanych przez najlepsze oraz renomowane marki takie jak Klinger, Ensinger czy Polonit.

W ofercie firmy dostępne są zwłaszcza sprzedaż towarów takich jak: klingeryt – rodzaj materiału uszczelkowego w postaci płyt uszczelarskich – proponowanych w różnych wymiarach, wielkościach, kształtach oraz szerokościach; szczeliwa do zaworów i pomp; pierścienie uszczelniające; wszelkie tworzywa sztuczne posiadające ogromną odporność na ścieranie oraz zużywanie; taśmy hamulcowe tkane; okładziny cierne; materiały termoizolacyjne oraz inne.

Wszystkie sprzedawane towary są to artykuły najwyższej jakości, posiadające różnorakie atesty, i są sprawdzone oraz stosowane w wielu branżach gospodarki. Dzięki współpracy z wieloma mniejszymi oraz większymi przedsiębiorstwami oferta firmy stale się rozwija, a doświadczenie pracowników wzbogaca o dodatkową wiedzę oraz umiejętności. Dzięki doświadczeniu, fachowości i profesjonalizmowi załogi możliwe jest doradztwo i pomoc klientowi przy wyborze w największym stopniu odpowiedniego oraz dopasowanego produktu. Firma zapewnia także fachową pomoc przy doborze najlepszych oraz w największym stopniu opłacalnych rozwiązań w zakresie materiałów uszczelniających jak także termoizolacyjnych.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie, dużo podpisanych umów oraz zleceń, ciągle rozwijającą się ofertę i wykwalifikowana załogę przedsiębiorstwo Graftex z roku na rok zdobywa jeszcze większą rzeszę zadowolonych klientów, a oferta zostaje jeszcze w wyższym stopniu dopasowana do oczekiwań oraz wymagań każdego kontrahenta.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 65 (ostatnio: 07.08.2020 12:24:43)
  • yahoo: 19 (ostatnio: 20.08.2017 11:52:13)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz