Laser tulowy

Laser tulowy

Prostata to niewielki gruczoł w obrębie męskich narządów rozrodczych. Już młodzi mężczyźni mogą cierpieć na problemy ze strony tego narządu. Młodzi panowie mogą chorować na zapalenie prostaty, dojrzali na przerost gruczołu krokowego, który może być zmianą nowotworową. W związku z tym istotne jest prawidłowe dbanie o stan tego ważnego gruczołu.
Medycyna prostaty jest różnorodne oraz zależy od rodzaju choroby. Przy stanach zapalenia prostaty stosuje się antybiotykoterapię, czy leczenie innymi środkami farmaceutycznymi. Należą do nich leki rozluźniające mięśnie, leki przeciwbólowe oraz przeciwzapalne. Istnieją także alternatywne metody leczenia zapalenia prostaty, w tym także:
– leczenie z wykorzystaniem propolisu
– leczenie z wykorzystaniem lewatywy
– ziołolecznictwo – główną rośliną leczniczą jest oczywiście wierzbownica drobnokwiatowa.

W przypadku raka prostaty wielokrotnie stosuje się zabieg operacyjny.

Leczeniem męskich intymnych dolegliwości para się urolog. Większość mężczyzn obawia się oraz wstydzi badania prostaty, które odbywa się metodą „per rectum”, innymi słowy przez odbyt. Jest to w sumie niepotrzebne, ponieważ samo badanie trwa niespełna piętnaście minut, a może uratować życie.

Ważne jest, by lekarz, do którego się udasz, był doświadczony oraz pokątny, abyś czuł się swobodnie. Taką dobrą opcją jest wybór urologa Piotra Humańskiego, który bez zarzutu zadba o kondycja Twojej prostaty. Specjalizuje się jego osoba w laserowym leczeniu schorzeń prostaty i również leczeniu przerostu gruczołu krokowego.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o tym urologu, przejdź na stronę internetową.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 12.01.2021 22:19:45)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz