Laminacja materiałów

Laminacja materiałów

Jeden z liderów wytwarzania klejów przemysłowych w Polsce, od prawie 30 lat działający na rynku, o dużym asortymencie, mogącym mieć zastosowanie w wielu branżach: produkcji meblarskiej (w tym kleje tapicerskie do kanap, łóżek oraz innych), podłogowej, wytwórstwie wyrobów gumowych, produkcji motoryzacyjnej, produkcji etykiet oraz papieru przylepnego. Wytwórca klejów o ugruntowanej pozycji na rynku, z doświadczoną kadrą zarządzającą, Dzięki przeszło 200 typami artykułów w asortymencie w ofercie zapewnić może odpowiednią jakość już od początku współpracy.

Ponadto producent klejów posiada w ofercie usługi sklejania oraz produkcji kompozytów laminowanych, w których dostępne są: laminowanie, sklejanie, impregnacja, powlekanie, powlekanie samoprzylepne. Dzięki odpowiedniemu zapleczu, producent klejów jest w stanie zaproponować usługę za pomocą klejów wodnych, rozpuszczalnikowych czy termotopliwych.

Dzięki posiadaniu własnego laboratorium badawczego, producent ma możliwość opracowania nowych artykułów czy też dostosowywanie ich pod indywidualne oczekiwania każdego klienta. Przedsiębiorstwo ponadto posiada Certyfikat ISO 9001, co jest bezpośrednim potwierdzeniem zarówno jakości oferowanych artykułów jak oraz dbałości o dobro klienta.

Obecnie przedsiębiorstwo jest wiodącym wytwórcą klejów w Polsce. Dzięki 2 zakładom produkcyjnym o doskonałej jakości urządzeniach do produkcji, oczekiwania każdego klienta, zarówno wysokiej klasy, ilościowe jak oraz serwisowe oczywiście zostaną odpowiednio zaspokojone. Od 2014 przedsiębiorstwo należy do firmy SOUDAL – wiodącego, światowego, producenta mas uszczelniających, klejów oraz innych wyrobów chemicznych.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 23 (ostatnio: 19.04.2020 07:48:47)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz