Geodezja

Geodezja

Proponujemy Państwu najlepsze usługi geodezyjne, szczególnie mapy geodezyjne na rynku. Prace przez nas realizowane związane są geodezją, a w głównej mierze pomiarami geodezyjnymi. Realizujemy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak a także przedsiębiorców a także instytucji. Nasza firma ma ponad 20-letnią tradycję, co gwarantuje, że zadowolenie klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Nasza działalność opiera się m.in. na pomiarach do celów projektowych, wytyczenia a także inwentaryzacji powykonawczej obiektów naziemnych, nadziemnych oraz urządzeń infrastruktury technicznej, i przygotowywaniem materiałów do celów prawnych. Na dodatek, trudnimy się również podziałami a także rozgraniczeniami nieruchomości a także wytyczaniem budowli.

Jedną z głównych prac wykonywanych przez naszą firmę jest przygotowywanie map geodezyjnych dla celów projektowych, sytuacyjno – wysokościowych, do celów prawnych oraz gospodarcze. Przy tworzeniu map zwracamy uwagę na każdy najmniejszy detal, wobec czego opracowywane przez nas mapy cechują się niezwykłą starannością a także dokładnością. Do zakresu naszej działalności powinno się również co niemiara innych zadań z zakresu geodezji, kartografii, fotogrametrii a także teledetekcji.

Podstawą naszej firmy jest zadowolenie klienta, w takim razie prace nasze wykonywane są z zachowaniem terminowości a także należytej staranności. Kompetencja to dla nas osnowa, wobec czego na przestrzeni wykonywanych prac zwracamy uwagę na każdy szczegół a także wskazówki klienta. Cechuje nas wyobraźnia przestrzenna, a nasi kontrahenci tak bywa do nas wracają.

Na dodatek, cechą charakterystyczną naszego przedsiębiorstwa jest konkurencyjność cen, co sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych firm geodezyjnych na rynku.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 43 (ostatnio: 21.01.2021 02:29:36)
  • yahoo: 39 (ostatnio: 21.08.2017 10:49:54)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz